Silvestr 2008-2009 

Letošní Silvestr jsem strávil v Tatranské Lomnici. Měli jsme úplně luxusní počasí s nádhernými výhledy. Další fotky jsou tady.

[ add comment ] ( 83 views ) permalink
Fotky z Francie 

Do fotogalerie jsem přidal fotky z mé a Dančiné dovolené na jihu Francie a v Paříži. K nalezení jsou zde
[ add comment ] ( 96 views ) permalink
Lažánky 2008 

Jako skoro každý rok se u příležitosti mých a Damonových narozenin konala oslava na chatě v Lažánkách. Letos to bylo takové komorní, ale velmi příjemné. Počasí nám vyšlo, takže se dalo sedět venku u ohně. Díky všem, že jste přišli.

A protože odhad na množství piva se nějak nepovedl, tak bylo nutné bečku dopít. Což se stalo tuto středu u mě doma. Když jsem pak nesl prázdnou bečku do auta, tak se paní z našeho domu ptala, jestli mam běžně doma celý sud ;-)

[ add comment ] ( 86 views ) permalink
Oslava narozenin ve Familly pub 

Protože se pomalu, ale jistě blíží 2 větší události -- můj odjezd z Grenoblu a mé 30. narozeniny, tak jsme s Vildou, který je stejně starý a který také odjíždí z Grenoblu uspořádali společnou oslavu našich narozenin. Tímto děkuji všem, kteří přisli za prima večer a za dárky. Bude se mi po vás v Brně stýskat.

[ add comment ] ( 89 views ) permalink
Moje první třítisícovka 

Ne, že bych tak vysoko ještě nikdy nebyl, ale vždycky to nad 3000m bylo lanovkou, nebo nějakou jinou fintou. Ale minutý víkend jsem pěšky vylezl na Le Pic de Mas de la Grave, která má 3020m.

[ add comment ] ( 101 views ) permalink

<Back | 1 | 2 | Next> Last>>