Lyžování v La Grave 

Minulý čtvrtek mě kolegové přesvědčili, abych šel s nimi lyžovat do La Grave - výhradně freerideového střediska. Počasí bylo úplně super, ale snih mohl být o trochu lepší. Pokud se držíte doporučených itinerářů, tak se v zásadě jedná o černé neupravované sjezdovky. V horních částech to bylo moc pěkné. V dolní části se jede lesem v poměrně úzkém koridoru, takže tam byly docela hnusné boule (nemám je rád).

Nejaké fotky, co fotil Filip jsou zde.
[ add comment ] ( 71 views ) permalink
Silvestr 2008-2009 

Letošní Silvestr jsem strávil v Tatranské Lomnici. Měli jsme úplně luxusní počasí s nádhernými výhledy. Další fotky jsou tady.

[ add comment ] ( 83 views ) permalink
Fotky z Francie 

Do fotogalerie jsem přidal fotky z mé a Dančiné dovolené na jihu Francie a v Paříži. K nalezení jsou zde
[ add comment ] ( 96 views ) permalink
Lažánky 2008 

Jako skoro každý rok se u příležitosti mých a Damonových narozenin konala oslava na chatě v Lažánkách. Letos to bylo takové komorní, ale velmi příjemné. Počasí nám vyšlo, takže se dalo sedět venku u ohně. Díky všem, že jste přišli.

A protože odhad na množství piva se nějak nepovedl, tak bylo nutné bečku dopít. Což se stalo tuto středu u mě doma. Když jsem pak nesl prázdnou bečku do auta, tak se paní z našeho domu ptala, jestli mam běžně doma celý sud ;-)

[ add comment ] ( 86 views ) permalink
Oslava narozenin ve Familly pub 

Protože se pomalu, ale jistě blíží 2 větší události -- můj odjezd z Grenoblu a mé 30. narozeniny, tak jsme s Vildou, který je stejně starý a který také odjíždí z Grenoblu uspořádali společnou oslavu našich narozenin. Tímto děkuji všem, kteří přisli za prima večer a za dárky. Bude se mi po vás v Brně stýskat.

[ add comment ] ( 89 views ) permalink

<Back | 1 | 2 | Next> Last>>